Anasayfa  l  İletişim  l 
HAKKIMIZDA
FİRMA PROFİLİ
 
Üstünel, 1978 yılında, İzmir 3. Sanayi Sitesinde 100m²`lik bir atölyede 5 personel ve 4 tezgah ile sektöre adım atmıştır.


1979 Yılında şaft milli pompa, 1980li yıllarda dalgıç pompa üretimine başlamıştır. 1989 yılında ülkemizde Dalgıç Motor imalatını gerçekleştiren ilk firmalardan biri olarak, üretim adına ciddi bir adım atmıştır. Yine aynı yılda İzmir Atatürk Organiza Sanayi Bölgesinde bulunan 3.000m²`lik fabrikasına geçmiştir.

2000 yılında dünyaya açılan firmamız, %100 Türk malı ürünlerini, başta Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere dünyaya sunmaktadır.

2001 yılında, Türkiye`de ilk Paslanmaz Dalgıç Pompa`yı üreterek takip edilecek bir yol açmıştır. 2005 yılında da Türk Patent Estitüsü`nden Faydalı Model Belgesi`ni alarak Paslanmaz Pompa sektöründe girişimcilik rolünü üstlenmiştir.

2007 Yılında 10.000m² arazi üzerinde üretim alanını 6.000m²`ye çıkaran Üstünel, 110`dan fazla tecrübeli personeli ve 250`den fazla tezgahı ile suya ihtiyaç olan yerlere ürünlerini ulaştırmaktadır.

VİZYON

Ürettiğimiz pompa çözümleriyle küresel pazarda dünya markası olmayı hedefliyoruz.

MİSYON

- Teknolojik ve yenilikçi ürünlerimizle su pompaları sektöründe kalite standartlarını belirliyor ve öncü adımlar atıyoruz.
- Doğaya ve insana saygı göstererek, yüksek kaliteli üretimimizle müşteri memnuniyetini sağlamak ve artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
- %100 yerli üretimimizle, hızlı yedek parça temini sağlayarak müşterilerimize güvenilir hizmet anlayışımızla zamanında ve eksiksiz yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

Çünkü BİZ;

- köklü geçmişimizden güç alıyor, işimizi severek yapıyoruz.
- daima kaliteli üretimin ve müşteri memnuniyetinin peşindeyiz.
- lider olmanın sorumluluk almaktan ve fark yaratmaktan geçtiğini biliyoruz
- Türkiye’de olduğu gibi dünyada da liderliğe oynuyoruz.